<

וידאו תלת מימד

מה זה וידאו תלת מימד?
וידאו תלת מימד זהו סוג של מערכת קולנועית , היוצרת תמונה תלת-ממדית שנותנת לצופה אשליה של עומק המרחבי. במהלך הצפייה בסרט תלת מימד , הצופה משייך את עצמו לפעולה המתרחשת על המסך, ומרגיש כאילו הוא עובר את החוויה בעצמו.
תחילתו של הווידאו התלת- ממידי נעוצה עוד במאה הקודמת ,אבל תאוצתו האמתית החלה רק לפני שנים ספורות. עוד בשנות החמישים היו ניסיונות לעשיית סרטים תלת ממדיים, אבל מכיוון שהטכנולוגיה לא הייתה מפותחת דייה , ותהליך ההפקה היה יקר מדי- התחום וידאו תלת מימד, נשאר בחיתוליו והמתין לשעתו. כיום, התחום וידאו תלת מימד התעורר לחיים. התעוררות התחום נגרמה מהתפתחות המדיה העולמית, תוך קידום טכנולוגיות חדשות ,כגון מכשירי טלוויזיה מתקדמים והתפתחות האינטרנט.
הטכנולוגיה העכשוויות יוצרת פלטפורמה חזקה יותר ליצירת סרטי תלת- מימד, מאשר הייתה אי פעם. בזכותה נוצרים תחומים נוספים : הסרטת סרטי תלת-מימד ביתיים, סרטונים תדמיתיים , סרטוני תלת-מימד לגיוס משקיעים עסקיים ופרסומות. בעצם, התפתחות הטכנולוגיה מאפשרת הוזלה משמעותית בעשיית הסרט התלת- מימדי. בניגוד לעבר, כיום ניתן לפרסם את הסרטים בפלטפורמות חברתיות שונות; מה שמקנה לווידאו תלת מימד חשיפה רבה .
VIEW 360 מפיק סרטוני תלת-מימד בסטנדרטים גבוהים, בשילוב ידע בתחום הצילום.
צרו עמנו קשר ומיד נחזור אליכם.
info@view360.co.il

צור קשר

.טופס נישלח בהצלחה